HAKKIMIZDA

Bizi daha yakından tanıyın :)

Ankara'nın en işlek mahallelerinden birinde kurulan Best-Art Hobi ve Resim Evi sadece çocuklarınızı değil sizleri de kapısından girdiğiniz an kendi etkisi altına alacak ve bambaşka bir dünyaya ayak bastığınızı fark edeceksiniz. Alışılmış resim atölyesi anlayışını kıran Best-Art, samimi öğretmenleri eğlenceli atölye ortamıyla sizleri büyüsü altına alacağına son derece eminiz.
20 yıldır, sanat eğitimini birebir ve gruplar şeklinde uygulayan bireyler olarak çocukların belli bir kalıptan çıkarak özellikle soyut düşünme yeteneğini geliştirmeyi, el ,göz koordinasyonu sağlamayı, odaklanma ve koordinasyon bozukluklarına destek olmayı hedefliyoruz.

‘’ Aferin güzel olmuş’’ anlayışı yerine, ögrencilerimize farklı bir vizyon edindirmeyi esas alarak öğrencilerimizin duygu düşünce ve izlenimlerini anlatabilme yeteneklerini ve yaratıcılık gücünü özgürce çalışmalarına yansıtabilmek, resim tekniklerini oyun oynuyor gibi kavramalarını sağlamak, birkaç saatlik zamanlarını gönüllerince geçirmenin hazzını duymanın, öz güven kazanarak, hayata başka bir pencereden bakmalarını sağlamak bizim en temel hedeflerimiz. Unutmayın, sanat o küçük noktanın başladığı yerde başlar. Sizin o küçük başlangıcınız atölyemizin kapılarından girmek olacağına emin olabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Kendinize en uygun planı seçerek hemen eğitimlere başlayabilirsiniz!

4-6 YAŞ GRUBU

Öncelikli hedefimiz her zaman mutlu birey yetiştirmektir. Hayallerini özgür bırakarak resimlerine odaklanmaları, soyut düşüncelerini kağıda dökmelerini sağlamak hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu mutlulukla beraber 4-6 yaş grubuna eğlenerek teknikleri öğretmekteyiz. Özellikle öğrencilerimizin estetik alt yapıya sahip sanatçi ve sanat izleyicileri yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Atölyemiz çalışmaları çizgi, desen, taş, ağaç, seramik, ebru, baskı, kil, hamur, imgesel ve farklı yüzey uygulama konuları yer almaktadır. Atölye etkinlik süresi 2 saattir. (Ayda 8 saat.)
*Ders saatlerimizde programınıza göre değişim sağlanmaktadır.

7-10 YAŞ GRUBU

Öğrencilerimin yaratıcı düşüncelerini geliştirmelerini, duygularını ve düşüncelerini estetiklik katarak çalışmalarına
aktarmaları, yapılan her çalışmalarının fazlasıyla değer kazanmasını sağlamak.
Öğrencilerimize resim sanatı hakkında genel bilgiler verilmektedir.
Atölyemiz çalışmaları çizgi, desen, taş, ağaç, seramik, ebru, baskı, kil, hamur, imgesel ve farklı yüzey uygulama konuları yer almaktadır.
*Ders saatlerimizde programınıza göre değişim sağlanmaktadır.

11-14 YAŞ GRUBU

Bu yaş grubu öğrencilerimizin farkındalıklarını ortaya koymak temel amacımız. Yaratıcılıklarının, yeteneklerinin ve başarabilmenin mutluluğunu ve özgüvenini aşılamak. Birçok etkinliklere yer verip aynı zamanda da ressamlarımızın kendilerini, çalışmalarını ve hayat hikayelerini öğrenmelerini sağlamaktayız.
Atölyemiz çalışmaları çizgi, desen, taş, ağaç, seramik, ebru, baskı, kil, hamur, imgesel ve farklı yüzey uygulama konuları yer almaktadır. Mutlu ve kendine güvenen bireyler geliştirmek önceliklerimiz.
*Ders saatlerimizde programınıza göre değişim sağlanmaktadır.

YETİŞKİNLER

Bilinenin aksine, resim sanatının öğrenilebilir de olduğunu savunuyoruz. Taleplere göre hafta içi ve hafta sonu grupları şeklinde olan yetişkin gruplarımıza katılabilirsiniz. Yetişkin grubumuzda genel anlatımların dışında temel sanat eğitimi ardından isteğinize göre karakalem, yağlıboya, akrilik gibi tekniklerin herhangi biri ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sanat tarihi (sanat akımları) bilgilerine de yer verilmektedir. Atölye katılımcı sayısı en az 1 en fazla 10 kişidir.Hayatın tekdüzeliği ve stresinden 2 saat uzak olmak herkesin hakkı. YETENEĞİM YOK DEMEYİN, DENEYİN!
*Ders saatlerimizde programınıza göre değişim sağlanmaktadır.

GALERİ

Galerimizden fotoğraflar, güzel resimler, tatlı çocuklar :)

İLETİŞİM

Aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz!

ADRES

Emek Mah. Bişkek Cad. 46/6
Çankaya/ANKARA